Razem 259 182 ogłoszeń !

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) poszukuje kandydatów na stanowisko:

KASJER/KA – 17 zł/h brutto

Miejsce pracy: Swadzim

PRACA W:

* PIĄTKI godz.: 14-22

* SOBOTY godz.: 10-19

* NIEDZIELE, godz.: 10-19( GDZIE NIE MA ZAKAZU HANDLU)

* PONIEDZIAŁKI godz.: 12-22

JAK RÓWNIEŻ OD 23-DO 31 MARCA W GODZINACH 12-22

Obowiązki na stanowisku:

- obsługa klientów;

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;

- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę;

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna;

- orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych;

- dyspozycyjność do podjęcia pracy

Oferujemy:

- wynagrodzenie - stawkę godzinową 17 zł/h brutto

- umowa zlecenie z pełnym ZUSem;

- cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej – wliczane do czasu pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV lub bezpośredni kontakt 790 790 544

*oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data: 20.03.2018 14:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581406
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

KASJER/KA piątki, soboty i poniedziałki – 17 zł/h brutto - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Monika
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż