Razem 262 069 ogłoszeń !

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Wątarski, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Nowych Volkswagen Samochody Osobowe

Miejsce pracy: Włocławek

Twoje zadania będą polegały na:

— Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;

— Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;

— Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;

— Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;

— Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. telefon, Internet);

— Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;

— Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;

— Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

— Doświadczeniem w pracy w sprzedaży i/ lub w obsłudze Klienta (1-2 lata);

— Chęcią i motywacją do pracy w obszarze sprzedaży;

— Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

— Zdolnościami interpersonalnymi;

— Orientacją na wynik;

— Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;

— Wysoką kulturą osobistą;

— Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;

— Prawem jazdy kat. B;

— Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe).

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

— Rozwojową pracę dla globalnej marki, w zgranym zespole;

— Szkolenia firmowe i z ramienia importera;

— Stabilne zatrudnienie;

— Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Data: 18.04.2018 15:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 586752
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Ogłoszeniodawca: Integra Consulting Poland (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż