Razem 263 358 ogłoszeń !

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Staszak, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży Volkswagen Samochody Osobowe

Miejsce pracy: Duszniki

Twoje zadania będą polegały na:

— Kierowaniu działem sprzedaży samochodów nowych w salonie dealerskim Volkswagen,

— Zarządzaniu zespołem sprzedażowym (wspieranie, motywowanie, budowanie zaangażowania, dbanie o rozwój pracowników),

— Zarządzaniu wszystkimi pakietami produktowymi i serwisowymi,

— Planowaniu skutecznych strategii sprzedażowych i wdrażaniu narzędzi służących efektywnemu promowaniu sprzedaży,

— Realizacji wyniku finansowego działu sprzedaży,

— Optymalizacji wykorzystania potencjałów rynkowych,

— Współpracy przy inicjatywach marketingowych,

— Postępowaniu ukierunkowanym na cele związane zarówno z obszarem sprzedaży, jak i z ludźmi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

— Doświadczeniem w pracy na stanowisku kierowniczym (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem),

— Dobrym warsztatem menedżerskim, kwalifikacjami handlowymi i biznesowymi,

— Wykształceniem wyższym (mile widziane ekonomia, handel, zarządzanie),

— Znajomością rynku lokalnego (motoryzacyjnego) i dobrą orientacją w zakresie sprzedaży,

— Zorientowaniem na realizację wyniku/ukierunkowaniem na cele,

— Zdolnościami w zakresie zarządzania ludźmi: współpraca, budowanie relacji, wywieranie wpływu, egzekwowanie,

— Komunikatywnością, otwartością, elastycznością, nastawieniem na wysoką jakość pracy,

— Orientacją na Klienta,

— Wysoką kulturą osobistą,

— Prawem jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

— Pracę w firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji – autoryzowanym salonie spełniającym najwyższe standardy marki Volkswagen,

— Odpowiedzialne stanowisko oraz cele adekwatne do rangi i zakresu odpowiedzialności,

— Otwartą, przyjazną atmosferę, zgrany zespół, uczciwe relacje,

— Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system wynagrodzeń (stała pensja oraz premia/prowizja), niezbędne narzędzia pracy,

— Szkolenia firmowe i z ramienia importera,

— Możliwość wykorzystania i doskonalenia kompetencji menedżerskich, a także realnego wpływu na rozwój zespołu i obszaru sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677)

Data: 25.04.2018 10:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 587571
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Elżbieta (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż