Razem 259 132 ogłoszeń !
OFERUJę
13.06.2018 15:08

Jesteś komunikatywny, potrafisz budować trwałe relacje z klientami, a do tego masz zdolności sprzedażowe? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK – zobacz co dla Ciebie mamy!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją doradztwa personalnego. Działamy od 2005 roku i pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu wyjątkowej i stabilnej pracy!

Aktualnie wspieramy naszego Klienta – krakowską firmę z branży odnawialnych źródeł energii

w rekrutacji na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY (branża OZE)

Region: Małopolska

Zakres obowiązków:

• fachowe doradztwo techniczne i sprzedaż produktów OZE dla klientów indywidualnych na terenie Małopolski;

• realizacja planów sprzedażowych;

• opieka posprzedażowa;

• budowanie bazy klientów i dbanie o relacje biznesowe;

• zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług;

• reprezentowanie firmy na tarach i wystawach.

Wymagania:

• min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży dóbr i/lub usług – branża OZE i znajomość instalacji grzewczych będzie dodatkowym atutem;

• wykształcenie wyższe – mile widziane studia techniczne z zakresu instalacji grzewczych;

• czynne prawo jazdy kat. B;

• znajomość środowiska MS Office;

• efektywność w działaniu i ukierunkowanie na sukces;

• wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów;

• kreatywność i samodzielność w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasz Klienta zapewnia:

• umowę o pracę na pełny etat;

• pracę w rozwojowej firmie z branży energii odnawialnych;

• premię sprzedażową;

• narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych;

• pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych;

• doskonałą atmosferę w miejscu pracy oraz swobodę w podejmowaniu decyzji.

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Daj się bliżej poznać a my w zamian opowiemy Ci więcej o naszej ofercie. Prześlij nam swoje CV.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Data: 13.06.2018 15:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593558
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Zaranek (niezarejestrowany)
Województwo: Małopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż