Razem 262 512 ogłoszeń !

Witaj!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia.

Dla Naszego stałego Klienta – importera i dystrybutora najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych, firmy założonej przez miłośniczkę czworonogów poszukujemy osoby na stanowisko…

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO – art. dla zwierząt domowych

Miejsce pracy: Puszczykowo

Twoje obowiązki:

• nawiązywanie długofalowej współpracy i budowanie relacji z klientami biznesowymi (sklepy i hurtownie zoologiczne);

• bieżąca obsługa i wsparcie obecnych klientów firmy;

• zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych klientów;

• przygotowywanie ofert handlowych;

• realizacja założonych celów;

• współpraca z przedstawicielem handlowym;

• reprezentacja firmy oraz dbałość o jej pozytywny wizerunek.

Co możemy Ci zaoferować?

• pracę w firmie, gdzie liczy się pasja i dobro naszych pupili;

• umowę o pracę na pełny etat;

• pracę od poniedziałku do piątku;

• niezbędne narzędzia pracy: telefon oraz laptop;

• ciekawe doświadczenie oraz możliwość połączenia pracy w obsłudze klienta z miłością do zwierząt;

• pakiet szkoleń oraz duże możliwości rozwoju.

• cechuje Cię miłość i pasja do zwierząt i chciałbyś/abyś połączyć to z pracą w obsłudze klienta;

• posiadasz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta biznesowego;

• znasz język angielski w stopniu pozwalającym na korespondencję mailową;

• miałeś/aś okazję pracować w programie Comarch Optima (mile widziane);

• posiadasz czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane);

• lubisz i cenisz sobie kontakt z klientem oraz umiejętnie budujesz z nim relacje;

• odznaczasz się wysokim stopniem zaangażowania i pozytywnym nastawieniem do pracy.

Czekamy na Twoją aplikację! Prześlij do nas swoje CV.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Data: 03.07.2018 11:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 596040
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Widea (0)

Zdjęcia (2)

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO - art. dla zwierząt domowych - Zdjęcie nr 1OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO - art. dla zwierząt domowych - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Zaranek (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż