Razem 259 029 ogłoszeń !
OFERUJę
13.07.2018 13:44

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OBSŁUGA KASY

Lokalizacja: Strzelin

Zakres obowiązków:

-Obsługa kasy i terminala płatniczego,

-Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami,

-Drobne prace porządkowe.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,

-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,

-Konkurencyjne wynagrodzenie,

-Elastyczny czas pracy,

-Pracę w młodym zespole,

-Możliwość zdobycia doświadczenia,

-Bezpłatne szkolenia.

Wymagania:

-Ukończone 18lat,

-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

-Komunikatywność i kultura osobista,

-Dyspozycyjność,

-Pozytywne nastawienie,

-Status ucznia/studenta mile widziany.