Razem 259 226 ogłoszeń !
OFERUJę
07.08.2018 09:35

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednej z Autoryzowanych Stacji Obsługi Volkswagen, serwisu Sieńko i Syn, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca serwisu Volkswagen

Miejsce pracy: Białystok

Twoje zadania będą polegały na:

— Opiece nad Klientem serwisu (m.in. przyjmowaniu zleceń, uzgodnieniu terminów, określeniu zakresu prac, informowaniu Klienta o przebiegu prac, przygotowywaniu dokumentacji technicznej, rozliczeniu Klienta, itd.);

— Identyfikowaniu potrzeb Klienta i aktywnym doradztwie;

— Budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami;

— Współpracy z zespołem serwisowym;

— Realizacji planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;

— Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

— Wykształceniem min. średnim (mile widziane o profilu technicznym);

— Doświadczeniem w pracy w dziale sprzedaży lub obsługi klienta;

— Doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane);

— Nastawieniem na cele i wysoką motywacją do pracy;

— Przynajmniej podstawową wiedzą na temat mechaniki samochodowej;

— Komunikatywnością, otwartością na pracę z ludźmi, asertywnością;

— Umiejętnością pracy w zespole;

— Nastawieniem na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;

— Systematycznością, rzetelnością i dokładnością;

— Wysoką kulturą osobistą;

— Dobrą znajomością pakietu MS Office oraz programów serwisowych (dodatkowy atut).

Pasja motoryzacyjna będzie dodatkowym atutem.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

— Rozwojową pracę dla globalnej marki;

— Szkolenia firmowe i z ramienia importera, w tym szkolenia certyfikujące;

— Stabilne zatrudnienie;

— Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) z nr ref. DS/Białystok/08.2018 poprzez przycisk link:

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”

Rekrutację na rzecz firmy Sieńko i Syn – Autoryzowany Dealer Volkswagen prowadzi Integra Consulting Sp. z o.o., ul. Górki 7, 60-204 Poznań. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Sieńko i Syn - Autoryzowany Dealer Volkswagen. Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

Data: 07.08.2018 09:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600272
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Doradca serwisu Volkswagen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Elżbieta Majewska-Drąg (niezarejestrowany)
Województwo: Podlaskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://www.integra-rekrutacje.pl/work/doradca-serwisu-volks
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż