Razem 259 311 ogłoszeń !

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednej z Autoryzowanych Stacji Obsługi Volkswagen Sieńko i Syn, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych Volkswagen Samochody Osobowe

Miejsce pracy: Białystok

Twoje zadania będą polegały na:

— Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;

— Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;

— Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych;

— Pozyskiwaniu potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych);

— Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;

— Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;

— Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;

— Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;

— Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

— Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe);

— Doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta (1-2 lata);

— Dobrym warsztatem handlowym;

— Motywacją do pracy;

— Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

— Zdolnościami interpersonalnymi;

— Orientacją na wynik;

— Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;

— Wysoką kulturą osobistą;

— Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem;

— Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;

— Prawem jazdy kat. B;

— Pasja motoryzacyjna i doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

— Rozwojową pracę dla globalnej marki;

— Szkolenia firmowe i z ramienia importera;

— Stabilne zatrudnienie;

— Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) z nr ref. S/Białystok/08.2018 poprzez link:

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”

Rekrutację na rzecz firmy Sieńko i Syn – Autoryzowany Dealer Volkswagen prowadzi Integra Consulting Sp. z o.o., ul. Górki 7, 60-204 Poznań. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Sieńko i Syn – Autoryzowany Dealer Volkswagen. Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

Data: 07.08.2018 09:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600275
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Sprzedawca samochodów nowych Volkswagen Samochody Osobowe - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Elżbieta Majewska-Drąg (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://www.integra-rekrutacje.pl/work/sprzedawca-samochodow
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż