Razem 259 185 ogłoszeń !
OFERUJę
10.08.2018 09:14

Poczta Polska S.A. poszukuje chętnych osób do pracy przy obsłudze klienta w Urzędzie Pocztowym.

AKTUALNE DZIELNICE DO WYBORU:

- GDAŃSK OSOWA - umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa w wymiarze 0,875 etatu, miejsce pracy: ul. Kielnieńska 125, zmiany w godzinach pracy urzędu pn-pt 7:00-21:00, sob 8:00-14:00 (zmiany 7-8 godzinne układane przemiennie tydzień poranne/tydzień popołudniowe), maksymalnie do 2 sobót pracujących w miesiącu

- GDAŃSK JELITKOWO - umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa w wymiarze 1,0 etatu, miejsce pracy ul. Piastowska 90e, praca w godzinach otwarcia filii pn 9:00-18:00, wt-czw 11:00-18:00, pt 13:00-20:00, mogą się zdarzyć maksymalnie 2 soboty pracujące w miesiącu w Urzędzie Pocztowym przy ul. Stary Rynek Oliwski 18

- GDAŃSK WRZESZCZ - umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa, miejsce pracy Al. Grunwaldzka 108 oraz podległe filie urzędu, zmiany w godzinach pracy urzędu pn-pt 7:00-22:00, sob 8:00-15:00 (zmiany 8 godzinne układane przemiennie tydzień poranne/tydzień popołudniowe), maksymalnie do 2 sobót pracujących w miesiącu lub miejsce pracy ul. Racławicka 7a - godziny pracy pn 8:50-18:50, wt-czw 10:50-18:50, pt 12:50-20:50, do maksymalnie 2 sobót pracujących w miesiącu.

OFERUJEMY:

-umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,

-premie i prowizje od sprzedaży usług finansowych,

-trzynaste wynagrodzenie, dodatek stażowy,

-miłą atmosferę w zespole,

-możliwość zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach,

-przyuczenie do stanowiska po podpisaniu umowy,

- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in. możliwość uzyskania dofinansowania do sportu (do karnetów na siłownię, basen) do karty Multisport (44zł/mc), do kultury np. biletów do kin, teatrów, na koncerty, do wypoczynku urlopowego pracowników, do zimowisk i kolonii dla dzieci 2 razy w roku, paczki dla dzieci na święta, rabaty u partnerów biznesowych, zapomogi finansowe dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej, możliwość uzyskania pożyczki na cele mieszkaniowe.

W ZAMIAN OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

-wykształcenia minimum średniego,

-umiejętności obsługi komputera, w tym podstawowej znajomości pakietu MS Office (biegłości pracy z komputerem)

-doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, mile widziane również w sprzedaży,

-zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań,

-gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

-komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej.

Zadania na stanowisku:

-profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,

-aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych,

-udzielanie informacji o świadczonych usługach.

Jeśli chce Pani/Pan zaaplikować na ogłoszenie oraz podać dane osobowe, informujemy że firma Poczta Polska S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w przypadku uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A.”.

Klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A. pod adresem:

Aplikacja na ogłoszenie wiąże się z koniecznością zapoznania się z klauzulą informacyjną.

Jeśli Państwa aplikacja ma być brana pod uwagę w przyszłych rekrutacjach to prosimy również o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Pocztę Polską S.A.”

Aplikację należy składać na adres e-mail: monika.dudek@poczta-polska.pl z dopiskiem w tytule w zależności od wyboru oferty:

"Obsługa klienta - Osowa 0,875 etatu"

"Obsługa klienta - Jelitkowo 1,0 etat"

"Obsługa klienta - Wrzeszcz 1,0 etat"

Data: 10.08.2018 09:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600751
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Pracownik Obsługi Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika Hebel (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48887854058
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż