Razem 263 241 ogłoszeń !
OFERUJę
27.08.2010 14:51

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI I TECHNIK FARMACJI

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska:

- prowadzenie sprzedaży, obsługa klientów

- przyjmowanie towaru , zamawianie towaru

- weryfikacja recept

- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki

Wymagania:

- tytuł magistra / technika farmacji

- dyspozycyjność

- odbyte praktyki

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- premie uznaniowe za osiągane wyniki

- przyjazną atmosferę pracy

- umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Magister farmacji (lub) technik farmacji - Siedlce

Data: 27.08.2010 14:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 131637
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Erta (niezarejestrowany)
Województwo: Siedlce (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Służby zdrowia i farmacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja