Razem 263 342 ogłoszeń !
OFERUJę
25.05.2015 10:59

Nasz Klient to spółka akcyjna działająca od kilkunastu lat z sukcesem na rynku polskim, posiada swoje apteki na terenie całej Polski. Poszukuje obecnie do swojego zespołu osobę z doświadczeniem na stanowisko:

Category Manager - Warszawa

Nr ref: WSK15CMDR

woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za politykę cenową i osiąganie założeń budżetowych

Współkreowanie strategii i polityki handlowej/zakupowej

Odpowiedzialność za dobór dostawców i kształtowanie gamy asortymentowej

Samodzielne prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi;

Przygotowywanie i realizacja działań promocyjnych

Odpowiedzialność za prawidłową realizację kontraktów z dostawcami

Monitoring stanów magazynowych w ramach kategorii;

Budowanie kategorii w sposób zapewniający przewagę konkurencyjną

Profil Kandydata:

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża farmaceutyczna)

Doświadczenie we wdrażaniu category managementu,

Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu kategorią produktów

Doświadczenie w pracy w oparciu o plany sprzedażowe i marketingowe

Zorientowanie na jakość i osiąganie celów,

Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne,

Umiejętność organizacji i planowania pracy własnej;

Wykształcenie wyższe;

Biegła znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

Pracę na pełen etat,

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców,

Rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 0 22 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15CMDR

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Data: 25.05.2015 10:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 409514
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia Kublik (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Służby zdrowia i farmacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja