Razem 251 806 ogłoszeń !

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Szwajcaria

Opis stanowiska:

Praca jako pielęgniarka w szpitalach na terenie Szwajcarii

Wymagania:

- wykształcenie wyższe – magister lub licencjat pielęgniarstwa

- znajomość języka niemieckiego w stopniu B2, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w miejscu pracy,

- doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza,

- predyspozycje osobowościowe do wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza,

- zainteresowanie wyjazdem do Szwajcarii w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej oraz dnia próbnego,

- zainteresowanie współpracą długoterminową.

Oferta:

- Legalne zatrudnienie na warunkach szwajcarskich,

- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z ofertą rynku szwajcarskiego,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Stabilne zatrudnienie.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i niemieckim na adres email: swiss.medical@aol.com

Informacja dotyczy oferty pracy za granicą.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 23.12.2015 11:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443851
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja

Praca dla pielegniarek / Zarobek od  6000 CHF ! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MM (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48943744846
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Służby zdrowia i farmacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja