Razem 251 453 ogłoszeń !

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pana Jakoba, który mieszka niedaleko Memmingen wraz z żoną i synem. Ma 87 lat, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim i jest osobą leżącą. Senior przeszedł udar i jest częściowo sparaliżowany.

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków oraz pomoc w ich spożywaniu.

Oprócz tego senior potrzebuje pomocy przy kąpielach, codziennym ubieraniu. Opiekunka będzie również przenosić Pana z wózka na łóżko oraz czuwać przy nim w nocy.

Wymagania:

doświadczenie

minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

mile widziane prawo jazdy

brak nałogów (warunek konieczny)

miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno – rentowe

ubezpieczenie

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)

wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6549 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy również do Naszego biura w Bydgoszczy na ul. Ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

Data: 29.04.2016 14:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 466003
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja

Poszukujemy opiekunki dla starszego Pana Jakoba - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Paprocka
Województwo: Kujawsko-pomorskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795998761
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Paprocka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja