Razem 251 517 ogłoszeń !

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Zatrudniamy osoby reprezentujące różne branże od typowo technicznych po pracowników służby zdrowia. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym, najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z klientami. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków pracy oferty. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.

Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magister Pielęgniarstwa

Nie musisz mieć uznanego dyplomu w Niemczech! Pomożemy Ci w procesie nostryfikacji!

kraj:Niemcy

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w służbie zdrowia to znak, że ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

sprawowanie opieki nad pacjentami przebywającymi w szpitalu

dbałości o dobry stan i komfort leczenia pacjentów,

sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Oczekujemy od Ciebie:

doświadczenia w pracy jako pielęgniarz/pielęgniarka (min. 1 rok)

dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),

pozytywnego nastawienia oraz silnej motywacji do pracy,

odpowiedzialności i empatii w stosunku do podopiecznych,

wykształcenia kierunkowego – mgr pielęgniarstwa (warunek konieczny).

dobrej organizacji pracy,

samodzielności w działaniu.

Co oferujemy?

Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:

pełnym pakietem socjalnym

zachowaniem niemieckich standardów pracy

Stabilne i długofalowe zatrudnienie zgodne z kwalifikacjami zawodowymi,

Pokrycie kosztów i wsparcie w procesie uznania polskich uprawnień do wykonywania zawodu,

Sfinansowanie kursu języka niemieckiego,

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,

Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

Regularne zjazdy do Polski,

Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld),

Pamiętaj, że jesteśmy jedyną agencją pracy, która w całości bierze na siebie koszty uznania Twojego dyplomu!

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl W tytule wiadomości umieść informację na jakie stanowisko aplikujesz. Przyśpieszy to weryfikację Twoich dokumentów.

Inne Oferty pracy oraz więcej szczegółów o Naszej firmie znajdziesz na stronie www.walterfachkraft.pl, profilu facebook: facebook.com/walterfachkraft lub dzwoniąc na numery : + 48 713666081, + 48 713666455

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

Data: 28.06.2016 15:38
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 476450
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja

Pielęgniarz/Pielęgniarka od zaraz! Pomoc w nostryfikacji! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48713666081
Telefon 2: +48713666455
Web: www.walterfachkraft.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja