Razem 251 718 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do zachodnich Niemiec:Opiekunek / opiekunów osób starszych do pracy w ośrodkach medycznych. Obowiązkowe doświadczenie w opiece i znajomość niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie zachodnich Niemiec, jak szpitale, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji, domy starców itp.

• Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

• Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian

• 160 godzin miesięcznie + nadgodziny

• Główne zadania:

o Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych

o Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza

o Wsparcie przy rehabilitacji

o Towarzyszenie umierającym

o Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

• Aktualne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

• Zadbany wygląd i kultura osobista

• Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna: 10,50euro brutto

• Dodatki od 15% do 35% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta

• Dodatkowo dieta 10 euro netto za każdy przepracowany dzień

• Zarobek miesięczny netto ok. 1400 – 1800 euro

• Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne

• Zwrot kosztów podróży

Tylko kandydatki i kandydaci spełniający wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 12.10.2016 20:09
Cena: 6 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496477
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja

Zdjęcia (1)

Opiekunka medyczna do domów opieki, szpitali - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja