Razem 262 743 ogłoszeń !

Miejsce pracy: Województwo wielkopolskie (Rawicz, Leszno, Krotoszyn, Jarocin, Wolsztyn)

Kluczowe zadania na stanowisku:

- Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej

- Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z rolnikami kontraktowymi

- Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe

- Prace weterynaryjne

Wymagania:

- Dyplom lekarza weterynarii

- Wiedza i znajomość branży weterynaryjnej

- Gotowość do podróży na podległym terenie

- Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne

- Samodzielność, konsekwencja w działaniu, realizacja założonych celów

- Otwartość na nową wiedzę i nastawienie na ciągły rozwój

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Bardzo stabilne warunki zatrudnienia

- Praca ze znaną firmą z dobrą pozycją na rynku

- Ciekawe praca mobilna

- Świetna atmosfera w pracy

- Benefity w postaci szkoleń, premii miesięcznych i kwartalnych

- Służbowe auto, telefon i komputer (również do celów prywatnych)

Agencja zatrudnienia 412.

Data: 31.03.2017 11:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 525646
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mateusz Rekruter
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mateusz Rekruter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja