Razem 262 916 ogłoszeń !

Miejsce pracy: Województwo wielkopolskie (Leszno, Rawicz, Jarocin, Krotoszyn, Wolsztyn) / Województwo mazowieckie (Żuromin, Mława) / Województwo warmińsko-mazurskie (Nowe Miasto Lubawskie)

Kluczowe zadania na stanowisku:

• Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej

• Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z rolnikami kontraktowymi

• Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe

• Prace weterynaryjne

Wymagania:

• Dyplom lekarza weterynarii

• Wiedza i znajomość branży weterynaryjnej

• Gotowość do podróży na podległym terenie

• Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne

• Samodzielność, konsekwencja w działaniu, realizacja założonych celów

• Otwartość na nową wiedzę i nastawienie na ciągły rozwój

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Bardzo stabilne warunki zatrudnienia

• Praca ze znaną firmą z dobrą pozycją na rynku

• Ciekawe praca mobilna

• Świetna atmosfera w pracy

• Benefity w postaci szkoleń, premii miesięcznych i kwartalnych

• Służbowe auto, telefon i komputer (również do celów prywatnych)

Agencja zatrudnienia 412.

Data: 30.05.2017 16:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 536079
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja

Lekarz weterynarii - Nowoczesna hodowla trzody chlewnej - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mateusz Rekruter
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mateusz Rekruter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja