Razem 263 363 ogłoszeń !

W chwili obecnej do nowej siedziby szpitala Vratislavia Medica na Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

Pielęgniarki/Pielęgniarza

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania osoby pracującej na tym stanowisku będą polegały na:

• udzielaniu świadczeń zdrowotnych, a w szczególności świadczeń pielęgnacyjnych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia.

• organizowaniu opieki pielęgniarskiej,

• stosowaniu procedur zapewniania jakości opieki pielęgniarskiej,

• podejmowanie współpracy w zespole terapeutycznym.

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

• dyplom pielęgniarki/pielęgniarza, licencjat pielęgniarstwa lub studia wyższe pielęgniarskie magisterskie,

• specjalizacja lub kurs specjalistyczny z pielęgniarstwa kardiologicznego,

• specjalizacja lub kurs specjalistyczny z pielęgniarstwa internistycznego,

• kurs EKG oraz kurs specjalistyczny z resuscytacji krążeniowo-oddechowej,

• prawo wykonywania zawodu,

• dyspozycyjność do pracy również w weekendy.

Poszukujemy osób zainteresowanych umową zleceniem. Termin realizacji zlecenia: od stycznia/lutego 2018 r.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z podaniem stanowiska Pielęgniarka/Pielęgniarz w tytule e-maila na poniższy adres:

rekrutacja@hasco-lek.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 51-609, ul. Chopina 5-7 - danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data: 21.11.2017 14:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 566456
Rubryka ogłoszenia: Służby zdrowia i farmacja

Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddział Rehabilitacji Kardiologiczn - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aleksandra (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Służby zdrowia i farmacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Służby zdrowia i farmacja