Razem 311 003 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
03.07.2020 11:53
Cena: 170 Zł.
O

Komunikacja w zespole -50%

Korzyści udziału w Szkoleniach Zamkniętych *Program indywidualnie przygotowany dla Uczestników szkolenia *Część praktyczna szkolenia opracowana w oparciu o specyfikę branży i stanowiska uczestników *Imienny certyfikat ukończenia szkolenia *Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych *Doświadczona kadra trenerska *Realizację w formie 20% teorii, 80% praktyki *Dostęp do najnowszej wiedzy i narzędzi szkoleniowych TECHNIKI SZKOLENIOWE *Prezentacje mu ... więcej »
Absolwencie! Zrób liceum w 2 lata! - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwencie! Zrób liceum w 2 lata! To już ostatnia szansa, aby po ukończeniu szkoły branżowej zdobyć wykształcenie średnie w 2 lata! Przyjdź do Szkoły ŻAK miedzy 26 a 30 czerwca zapisz się do Liceum Ogólnokształcącego i odbierz voucher 50 zł na dowolne zakupy na allegro. Spiesz się : liczba voucherów ograniczona Zapraszamy do sekretariatu przy ul. N.M.Panny 18 w Legnicy Tel: 693010020
Dolnośląskie
+48693010020
18.06.2020 11:31
Cena: 250 Zł.
O

Integracja Pracowników i współpraca w zespole

Szczegóły projektu *Celem projektu jest podniesienie współpracy wśród mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. *- 50% zniżki na realizację szkolenia Integracja Pracowników i Współpraca w Zespole *2500 PLN netto zamiast 5000 PLN netto (za grupę do 100 osób) *Promocją objęte są wszystkie firmy niezależnie od ilości zatrudnienia i lokalizacji *Długość szkolenia: 1 dzień *Lokalizacja: do ustalenia; na terenie całej Polski. Sal ... więcej »
18.05.2020 22:31
O

Koordynator HR

Koordynator HR - Zdjęcia do ogłoszenia
PERSPECTA to firma specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów doradczych oraz badań marketingowych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator HR Nr ref.: 2/2020 Miejsce pracy: Gdańsk/ Home Office Zakres obowiązków: Koordynacja szeroko pojętych działań HR Nadzorowanie realizacji szkoleń i kursów Opracowywanie systemów motywacyjnych ... więcej »
Praca dla Ratowników Wodnych (oraz przyszłych ratowników) - Zdjęcia do ogłoszenia
PRACA DLA RATOWNIKÓW WODNYCH (oraz przyszłych ratowników) ! Prowadzimy rekrutację Ratowników Wodnych na kompleksy basenów otwartych w Krośnie i Jaśle w okresie letnim 2020. Więcej informacji na plakacie. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę internetową: link poniżej https://pirkfis.pl/ratownictwo-wodne-pirkfis-zaprasza-na- ... więcej »
Podkarpackie
+48888881991
Ratownik Wodny - kursy nadające uprawnienia! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód i Podejmij pracę! Szczegóły oferty na ulotce lub pod adresem strony internetowej: https://pirkfis.pl/ratownictwo-wodne-pirkfis-zaprasza-na-kursy/ Zapisz się już dziś! Zapraszamy!
Podkarpackie
+48888881991
Zaproponowano pożyczki bieżące na ich działalność - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo, uczciwi ludzie o dobrej moralności, wy, którym niestety odmawia się poglądów na fundusze w pobliżu banków lub nie zdajecie sobie sprawy, że martwi was kupon waszych snów bez znaczącego kapitału lub innego aktywatora. JOSEF Relacje inwestorskie Burda z bankami są dostępne, aby pomóc Ci w twojej sytuacji finansowej i rozwinąć działalność w kr ... więcej »
22.02.2020 10:39
O

Dotacje na różne działania

Dotacje na różne działania - Zdjęcia do ogłoszenia
Współpracuję z bankiem BNP, który pomaga wszystkim potrzebującym pożyczki i finansowania. Moje warunki są łatwe, a przelewy pieniężne przez mój bank łatwo się uspokoić. Pożyczam pożyczki wychodzące od 2 000 EUR do 7 000 000 EUR w perspektywie długoterminowej i krótkoterminowej na spłatę. Na twoją uwagę, jesteś skatalogowany przez bank, jesteś w rachunku bież ... więcej »
20.02.2020 09:47
Cena: 1 100 Zł.
O

Kurs Instruktor Narciarstwa Zjazdowego

Zapraszamy na Kurs Instruktora Narciarstwa Zjazdowego – Białka Tatrzańska 23.02-29.02.2020 ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA INSTRUKTORA – ZNAJDŹ CIEKAWĄ PRACĘ! Zapraszamy!
Małopolskie
+48881848881
16.01.2020 12:31
O

Pracownik biurowy/Rekruter

Pracownik biurowy/Rekruter - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej przyjmie do swojego biura w Raciborzu osoby na stanowisko: Pracownik biurowy/Rekruter Miejsce pracy: Racibórz Zakres obowiązków: - umawianie kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne - prace administracyjne - wstępna selekcja nadesłanych aplikacji i kont ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
15.01.2020 13:21
Cena: 999 Zł.
O

Trener/Szkoleniowiec: kurs księgowości

Trener/Szkoleniowiec: kurs księgowości - Zdjęcia do ogłoszenia
Wymagania: • bardzo dobra znajomość tematyki z zakresu obsługi programów księgowych: Płatnik, Optima, Symfonia, • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń potwierdzone referencjami, • zdolności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętności przekazywania wiedzy, • dyspozycyjność (terminy szkolenia ustalane są z wyprzedzeniem zarówno z trenerem, jak i kli ... więcej »
Trener z księgowości, kadr i płac - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma BIK Edukacja z ponad 8-letnim doświadczeniem w kompleksowej organizacji szkoleń poszukuje trenera z księgowości, kadr i płac, obsługi programu Symfonia/Płatnik/Optima. Od kandydatów oczekujemy: • bardzo dobrej znajomości tematyki, • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń potwierdzonych referencjami, • zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych or ... więcej »
Trener z zakresu kosztorysowania i obsługi programu Norma PR - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma BIK Edukacja z ponad 8-letnim doświadczeniem w kompleksowej organizacji szkoleń poszukuje trenera z zakresu kosztorysowania. Do podstawowych obowiązków należeć będzie przede wszystkim prowadzenie szkoleń, udział w opracowaniu programów oraz materiałów szkoleniowych. Nasze szkolenia zazwyczaj realizowane są w dni robocze. Działamy na terenie całego kraj ... więcej »
02.10.2019 10:44
O

TRENER/ SZKOLENIOWIEC

TRENER/ SZKOLENIOWIEC ICR- ogólnopolska firma szkoleniowa poszukuje Trenera do przeprowadzenia szkolenia z modułu: Pracownik biurowy z obsługa klienta. Powyższe szkolenie jest jedną z form wsparcia w projekcie unijnym. Miejsce: Koszalin Ilość godzin: - 80h zajęć teoretycznych + 40h zajęć komputerowych Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe/zawodowe umożliwiające przeprowadzenie danego wsparcia - min. 2 letnie doświadczenie zawodow ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48508331800
29.07.2019 10:57
O

INSTRUKTOR SZACH

CE Lingua ogłasza nabór na stanowisko INSTRUKTOR SZACH na terenie Gminy Kartuzy. Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć szachowych w placówkach oświatowych z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. WYMAGANIA: • Kwalifikacje do prowadzenia zajęć szachowych • Przygotowanie pedagogiczne • Zaangażowanie oraz sumienność MILE WIDZIANE: • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania ... więcej »
Pomorskie
+48178524823
Bezpłatne szkolenie dla osób bezrobotnych, po 30r. życia Zapewniamy: szkolenie, staż (3 m-c) Termin szkolenia: sierpień/wrzesień Miejsce szkolenia: Kalisz
Cała Polska
+48664978718
Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rozwoju Aktywności Zawodowej „EUROPA”nawiąże współpracę z wychowawcami półkolonii. Wymagania stawiane kandydatom:  wykształcenie min. średnie  ukończony kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży  aktualne zaświadczenie o niekaralności  doświadczenie w pracy z dziećmi  mile widziane przygotowanie pedagogiczne  dyspozycyjność &am ... więcej »
17.05.2019 15:13
Cena: 1 Zł.
O

Bezpłatne Szkolenia

Bezpłatne Szkolenia - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i 3-miesięczne staże - Opiekun/ka osób starszych - Pracownik ochrony - Elektromonter sieci niskonapięciowej (alarmy, domofony, telewizja przemysłowa) - Handlowiec z obsługą kasy fiskalnej - Pracownik biurowo - administracyjny z elementami kadr Kursy skierowane są do osób bezrobotnych. Zapewniamy : - staż zawodow ... więcej »
Świętokrzyskie
+48514120141
11.05.2019 01:35
O

Oferuje możliwość pożyczek

Oferuje możliwość pożyczek - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje możliwość pożyczenia od 5 000 do 10 000 000 EUR w każdej sytuacji, spłaty pożyczek między poważnymi osobami, które potrzebują niewielkich inwestycji osobistych za 2% odsetek od żądanej kwoty. Udzielamy pożyczek lokalnych i pożyczek międzynarodowych dla osób na całym świecie. Pożycz tylko uczciwy i niezawodny:zidar04roman@gmail.com
Techniki dentystyczne, nabór 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Studium Protetyki w Zgierzu kształci w zawodzie: Technik Dentystyczny. Pomagamy w zdobyciu cennego na rynku zawodu oraz pełnej satysfakcji. Dysponujemy wyposażonymi salami dydaktycznymi oraz wyspecjalizowaną kadrą pedagogiczną. Zapewniamy naszym słuchaczom możliwość zakwaterowania w nowoczesnym internacie znajdującym się na terenie uczelni. • Wpisowe 0 zł ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 537
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)