Razem 251 660 ogłoszeń !
OFERUJę
19.01.2015 11:57

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca na rynku polskim jako doświadczony dostawca rozwiązań informatycznych oraz szkoleniowych, prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi w celu oferowania usług na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe. Obecnie do swojego działu sprzedaży szkoleń poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń (B2B)

Nr ref: WKC15SSIT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Umacnianie pozycji firmy na rynku polskim poprzez aktywny rozwój biznesu

Pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie relacji z istniejącymi partnerami

Analizę potrzeb klientów, tworzenie ofert, sprzedaż i obsługa posprzedażowa

Sporządzanie indywidualnych ofert dla klientów

Prezentacja usług i produktów firmy

Realizacja planów sprzedażowych

Ciągłe podnoszenie swoich kompetencji

Profil kandydata:

3-4 letnie doświadczenie w sprzedaży szkoleń stacjonarnych dedykowanych, coachingu i/lub szkoleń e-learningowych dla klientów biznesowych

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży dla klientów z sektora publicznego

Umiejętności nawiązywania i umacniania relacji biznesowych

Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zaangażowanie w ciągły rozwój firmy oraz własny

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń premiujący zaangażowanie

Niezbędne narzędzia pracy

Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Perspektywa ciągłego doskonalenia i rozwoju

Praca z najlepszymi

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: k.chomka@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WKC15SSIT

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Data: 19.01.2015 11:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384508
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń (B2B) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamil Chomka (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Szkolenia i personalia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia