Razem 251 757 ogłoszeń !
OFERUJę
15.02.2016 08:17

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Trener Sprzedaży

Nr ref.: 05/02/2016

Miejsce pracy: Gdańsk/cała Polska

Zakres obowiązków:

• Cykliczne prowadzenie szkoleń o tematyce sprzedażowej

• Przygotowywanie i realizacja programu szkoleń

• Przygotowywanie materiałów szkoleniowych

• Realizacja ewaluacji szkoleń

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń – poparte referencjami

• Praktyczna znajomość zagadnień w zakresie technik sprzedaży, obsługi klienta

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

• Bardzo dobra obsługa MS Office

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

• Umowę o współpracy za zrealizowane szkolenie

• Ciekawą i interesującą pracę

• Możliwość rozwoju osobistego poprzez realizację powierzonych zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Data: 15.02.2016 08:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451890
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia

Zdjęcia (1)

Trener Sprzedaży - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PERSPECTA (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Szkolenia i personalia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia