Razem 251 742 ogłoszeń !
OFERUJę
15.03.2016 13:46

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork- Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231, dla swojego Klienta , nowoczesnej Firmy Wydawniczej, poszukuje:

Konsultant/ka ds. obsługi klienta- Dział szkoleń

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klientów i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

- telefoniczna prezentacja i aktywna sprzedaż produktów

Wydawnictwa z zakresu usług szkoleniowych oraz badanie rynku

- pomoc w organizacji szkoleń

Nasze oczekiwania:

- łatwość w budowaniu relacji z Klientami, umiejętności negocjacyjne

- zaangażowanie

- nastawienie realizację celów

- pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + korzystny system prowizji i premii)

- pracę wyłącznie od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 7:30 do 15:30

- szkolenie zawodowe

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w przyjaznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu

* Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".

Data: 15.03.2016 13:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457694
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. obsługi klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Polak (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790446
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Szkolenia i personalia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia