Razem 262 830 ogłoszeń !
OFERUJę
15.06.2017 22:08

Szkoła języków obcych Librium Language School Sp. z o.o., poszukuje Pedagogów z j.ukraińskim do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

PEDAGOG Z J.UKRAIŃSKIM

Miejsce pracy: Trójmiasto

Nasze oczekiwania:

• Doskonała znajomość j.ukraińskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie (najlepiej native speaker)

• Znajomość j.polskiego na poziomie komunikatywmym

• Wykształcenie pedagogiczne/wychowanie przedszkolne (mile widziane)

• Znajomość metody Montessori (mile widziane)

• Doświadczenie w uczeniu dzieci

• Kreatywność i elastyczność w pracy z dziećmi,

• Dobra organizacja pracy,

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie zajęć tematycznych i warsztatów grupowych

• Nauka j. ukraińskiego

• Komunikacja z dziećmi w j.ukraińskim

• Opieka nad dziećmi pomiędzy zajęciami

• Wymyślanie gier oraz zabaw dla dzieci

Oferujemy:

• Pracę w weekendy (po 3-9 godz/dz.)

• Umowę zlecenia / o pracę

• Pracę w małych grupach (maks. 15 dzieci)

• Miłą atmosferę w pracy

• Satysfakcjonującą karierę i znaczący wpływ na życie dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu (za 60min pracy) na adres: study@eustudy.pl do 03.07.2017.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Data: 15.06.2017 22:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 539012
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia

Zdjęcia (1)

Pedagog z j.ukraińskim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tetiana Lesnevska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Szkolenia i personalia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia