Razem 263 241 ogłoszeń !

Learn and Create nawiąże współpracę z trenerami ds. profilaktyki uzależnień i przemocy.

Opis stanowiska:

Prowadzenie warsztatów i wykładów profilaktycznych dla uczniów, rodziców i grona pedagogicznego z zakresu profilaktyki uzależnień i przemocy oraz opracowywanie materiałów prezentacyjnych na podstawie otrzymanych zakresów tematycznych.

Zapewniamy:

> Elastyczna forma zatrudnienia - umowa zlecenie lub współpraca w ramach prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

> Wynagrodzenie podstawowe oraz zwrot kosztów dojazdu.

> Nienormowany czas pracy, możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb.

Wymagania:

> Wykształcenie wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, resocjalizacja.

> Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

> Dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu (pn-pt)

> Własny samochód (warunek konieczny)

> Gotowość do pracy w promieniu do 200 km od miejsca zamieszkania.

> Umiejętność opracowywania programów profilaktycznych (przygotowywanie prezentacji na podstawie podanego zakresu tematycznego).

> Komunikatywność i zaangażowanie.

> Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Aplikacja:

> Swoją aplikację opatrzoną klauzulą o ochronie danych osobowych, prosimy o wysłanie na adres rekrutacja@l-and-c.pl

> W temacie proszę podać następujące informacje „Trener ds. profilaktyki: Województwo, Miasto, Imię i Nazwisko”.

Data: 17.10.2017 12:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 561002
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia

Prowadzenie warsztatów w szkołach (pedagodzy i psycholodzy). - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Learn and Create (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: l-and-c.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Szkolenia i personalia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia