Razem 263 366 ogłoszeń !

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW / TRENERÓW DO PROWADZENIA ZAJĘĆ W RAMACH KURSÓW ZAWODOWYCH Z ZAKRESU:

- szkolenia na przewóz rzeczy, osób (Kwalifikacja, szkolenia okresowe),

- szkolenia ADR (podstawy, cysterny),

- szkolenia operatorów maszyn budowalnych i drogowych (koparki, ładowarki, spycharki i inne).

- szkolenia z urządzeń Transportu Bliskiego UDT (podesty, żurawie, wózki jezdniowe, suwnice).

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie zajęć w formie wykładów i ćwiczeń.

Wymagania:

Od trenera oczekujemy: wiedzy merytorycznej, uprawnień doradcy ADR ( w przypadku szkoleń ADR), kultury osobistej, zaangażowania, sumienności, profesjonalizmu.

Oferujemy:

Pracę dodatkową w soboty i niedziele oraz w tygodniu również po godzinie 15:00.

Praca na terenie województwa mazowieckiego oraz podlaskiego.

Praca stała w miłym zespole z możliwością rozwoju.

Aplikacje prosimy składać:

dyrektor@kursylektor.pl

Data: 20.04.2018 14:57
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 587031
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CSL Lektor
Województwo: Podlaskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika CSL Lektor
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia