Razem 255 100 ogłoszeń !
OFERUJę
15.04.2019 16:28

Chcesz pracować zdalnie i jednocześnie rozwijać się w obszarze pozyskiwania, selekcji i rekrutacji pracowników? Zapoznaj się z naszą propozycją współpracy!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Rekruter/Rekruterka

Miejsce pracy: Praca zdalna (Home Office)

Główne zadania na tym stanowisku to:

* Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska zgodnie z planem zatrudnienia

* Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń

* Aktywne poszukiwanie kandydatów

* Selekcja aplikacji oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

* Raportowanie statusów rekrutacji oraz ocena kandydatów

* Zarządzanie i administrowanie bazą danych kandydatów

* Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Nasze oczekiwania:

* Doświadczenie w obszarze rekrutacji

* Samodzielność w działaniu

* Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

* Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy

* Duże zdolności interpersonalne

* Dobra znajomość komputera oraz aplikacji komputerowych i internetowych (m.in. Office)

Zapewniamy:

* Pracę zdalną w systemie home-office

* Dobre warunki płacowe odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu

* Wsparcie merytoryczne na każdym realizacji zadań

* Nastawienie na długotrwałą współpracę

* Pracę na w pełni samodzielnym stanowisku

* Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

* Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja - zachęcamy do przesyłania CV na adres: career@hceww.com

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji.

Data: 15.04.2019 16:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 628317
Rubryka ogłoszenia: Szkolenia i personalia

Zdjęcia (1)

Rekruter/Rekruterka - praca zdalna - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dział HR
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: hceww.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dział HR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szkolenia i personalia