Razem 251 755 ogłoszeń !
OFERUJę
30.01.2015 22:40

POSZUKUJEMY OSÓB:

Ambitnych i przedsiębiorczych

Chętnie podejmujących nowe wyzwania

Poszukujących pomysłu na własny biznes

Dążących do samodzielności i zdobycia niezależności finansowej na długie lata

Umiejących nawiązywać dobre relacji z klientami.

WYMAGANIA:

Współpraca na umowie zlecenie lub działalność gospodarcza ( dzialalność gosp nie jest wymogiem )

Entuzjazm w działaniu

Ponadprzeciętna motywacja

Determinacja w osiąganiu celów.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży B2B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Współpracę z firmą z wieloleletnim doświadczeniem w sprzedaży

Bardzo atrakcyjne warunki finansowe

Wysokie prowizje i bonusy

Profesjonalne wsparcie handlowe, marketingowe i szkoleniowe

Możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach i wyjazdach zagranicznych.

opis dodatkowy:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesyłanie na adres email rekrutacja@tm-team.pl

”Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz Ust. Nr 133 poz 883)”

Data: 30.01.2015 22:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 387616
Rubryka ogłoszenia: Telekomunikacja

Zdjęcia (1)

Autoryzowany Doradca Biznesowy T-Mobile - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MARIUSZ (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Telekomunikacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Telekomunikacja