Razem 259 029 ogłoszeń !
OFERUJę
02.11.2015 15:22

Firma OPTIMO Sp. z o.o. jeden z partnerów Orange Polska, zaprasza do udziału w rekrutacji na nowe stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś doradzać, a nie tylko sprzedawać? Dołącz do Doradców Klientów Biznesowych Orange!

Twoje główne zadania:

doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach

przygotowywanie ofert biznesowych

zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa

pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

monitorowanie rynku

Nasze oczekiwania:

zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientem

posiadanie min. 2 - letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub telemarketingu (doświadczenie w telekomunikacji będzie dodatkowym atutem)

zainteresowanie nowymi technologiami

przedsiębiorczość

odpowiedzialność

posiadanie prawa jazy kat. B i samochodu

Oferujemy Ci:

pracę w dużej międzynarodowej firmie

atrakcyjne warunki współpracy, i przejrzysty system prowizyjny

jasną ścieżkę kariery

cykl szkoleń produktowo – ofertowych oraz z technik sprzedaży, wspierających rozwój osobisty

pracę dla segmentu o najwyższym potencjale sprzedażowym

elastyczność i swobodę działania

współpracę w ramach umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej

możliwość rozwoju własnego biznesu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: wspolpraca@optimopolska.com .

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Data: 02.11.2015 15:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435843
Rubryka ogłoszenia: Telekomunikacja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Optimo (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516008736
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Telekomunikacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Telekomunikacja