Razem 260 111 ogłoszeń !
OFERUJę
10.03.2017 14:50

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Konsultant/Sprzedawca w salonie T-Mobile w Świdniku

OFERUJEMY:

• Pełny etat.

• Typ umowy: Umowa o pracę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Profesjonalna obsługa Klientów.

• Sprzedaż i doradztwo w zakresie świadczonych usług.

• Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.

• Uśmiech i dobre podejście do pracy :)

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług.

• Dyspozycyjność.

• Orientacja na Klienta.

• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

• Dobra organizacja pracy.

• Znajomość technik sprzedaży.

• Umiejętność pracy w zespole.

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

• Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę.

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w silnie rozwijającej się firmie.

• Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego.

• Motywujący system wynagrodzeń.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku prosimy o przesłanie

swojego CV i listu motywacyjnego na adres: APLIKUJ, w tytule: Konsultant/Sprzedawca T-Mobile Świdnik

Na CV prosimy dopisać następującą klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi na wybrane oferty.

Data: 10.03.2017 14:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 521844
Rubryka ogłoszenia: Telekomunikacja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KbtiPoland (niezarejestrowany)
Województwo: Świdnik (Lubelskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Telekomunikacja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Telekomunikacja