Razem 251 631 ogłoszeń !

GlobalForce od 14 lat specjalizuje się w rekrutacji mechaników pojazdów ciężarowych i osobowych dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów.

Dla naszego klienta – firmy z którą współpracujemy od ponad 10 lat i posiadającej własny tabor pojazdów ciężarowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Miejsce pracy: Dublin

Region: Irlandia

Numer referencyjny: MPC/IRE/05-15

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby będą należały naprawa i serwis specjalistycznych pojazdów ciężarowych.

Wymagania:

- aktualne doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych,

- praca jako mechanik pojazdów ciężarowych w ciągu ostatnich 2-3 lat,

- umiejętność napraw i remontów silników i skrzyń biegów,

- umiejętność samodzielnej oceny stany technicznego pojazdu ciężarowego,

- mile widziana znajomość hydrauliki siłowej,

- komunikatywna komunikacja w języku angielskim (mile widziane słownictwo techniczne),

- sumienność i pracowitość,

- mile widziane doświadczenie za granicą.

Oferujemy:

- stałą pracę u sprawdzonego pracodawcy,

- możliwość rozpoczęcia pracy od koniec lutego początek marca 2015,

wynagrodzenie: 13-16 euro / godzinę (w zależności od doświadczenia i znajomości języka),

- pomoc przy znalezieniu tymczasowego zakwaterowania lub możliwość zamieszkania w mieszkaniu opłaconym przez firmę (do uzgodnienia).

- praca w nowoczesnym warsztacie (nowy budynek oddany do użytku w styczniu 2015 r).

- możliwość osobistego spotkania się z pracodawcą w Krakowie

Rozmowy odbędą się w Krakowie 11 i 12 czerwca.

Kandydaci mieszkający aktualnie poza granicami Polski będą mogli skontaktować się z pracodawcą poprzez video Skype.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mechanik@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Data: 15.05.2015 11:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 405766
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Mechanik Samochodów Ciężarowych (Irlandia) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Zagranica
E-mail: praca@globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja