Razem 251 734 ogłoszeń !
OFERUJę
08.07.2015 13:11

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Nr ref. KB/C+E/07/2015

Rejon: Belgia, Francja

Opis stanowiska pracy:

- Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym zespole

- Pracę na naczepach typu plandek, na trasach międzynarodowych (Belgia, Francja)

- Czas pracy: 4 tygodnie w trasie na 1 tydzień wolnego, bądź 6 tygodni w trasie na 1

tydzień wolnego

- Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii C+E (tylko i wyłącznie z kodem 95 oraz 5letnim terminem)

- Elektroniczna karta kierowcy

- Zaświadczenie o niekaralności

- Roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym (ciągniki siodłowe +

naczepa)

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

- Chęć i motywacja do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres podany w ogłoszeniu, bądź bezpośrednio do siedziby firmy:

OTTO Polska sp. Z o.o.

Opole, ul. 1 Maja 3-5

Dane kontaktowe:

CV prosimy przesyłać na adres:

opole@ottopraca.pl

Kontakt telefoniczny:

774079471

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Data: 08.07.2015 13:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417363
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Kierowca międzynarodowy kat. C+E - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o
Województwo: Opole (Opolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48774079471
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTTO Work Force Polska Sp. z o.o
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja