Razem 251 656 ogłoszeń !
OFERUJę
06.08.2015 16:53

The Recruitment Shed rekrutuje kierowcow na stale umowy o prace dla naszych klientow

Oferujemy:

• wynagrodzenie od 1900 – 2200 funtow netto

• legalne zatrudnienie bezpośrednio w angielskiej firmie transportowej

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• prawo do angielskich świadczen socjalnych

• nowoczesną flotę transportowa

• przestrzeganie czasu pracy kierowców

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• opiekę konsultanta

Opis stanowiska:

• w zależności od taboru firmy oferujemy:

zestawy tandemowe, naczepy typu firanki, oraz tzw. double decki

• pomoc w organizacji zakwaterowania w okolicy miejsca zatrudnienia

• praca tylko na terenie Angli

Wymagania:

• wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego

• minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy C lub C+E

• prawo jazdy / karta kierowcy / CPC (kod 95)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Angli prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Data: 06.08.2015 16:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421970
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Kierowcy C i C+E - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lukasz (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +447584242647
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja