Razem 251 755 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy - firmy transportowej z Tuttlingen kandydatów na stanowisko: kierowca ciężarówki - wywrotki. Wynagane prawo jazdy kategorii CE, kod 95 oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 3

• Miejsce pracy: Region Stuttgart, Niemcy

• Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Umowa o pracę z niemiecką firmą transportowo-logistyczną

• Okres pracy: na stałe

• Praca polega na transporcie bliskobieżnym towarów sypkich (żwir, piasek)

• Transport będzie odbywał się ciągnikami siodłowymi typu wywrotka

• Czas pracy: poniedziałek do piątku, od 5:00 do max. 17:00

• System pracy pełny etat

Wymagania:

• Wiek: 25 – 55 lat

• Ważne prawo jazdy kat. CE

• Posiadanie kodu 95 (5 modułów)

• Digitalna Karta Kierowcy

• Zalecane jest posiadanie samochodu

• Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, gdyż będzie stała komunikacja z klientami

• Samodzielność w wykonywaniu pracy

• Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

• Optymalnie żeby kierowca mieszkał w regionie Stuttgart

Oferujemy:

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Zarobki miesięczne stałe: 2000 euro brutto (możliwość podwyżki)

• Dzienna dieta netto: 12 euro w Niemczech

• Miesięczna premia do 300 euro

• Zakwaterowanie początkowo w kabinie. Na życzenie zapewniona kwatera, płatna przez pracownika

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku!

Data: 21.02.2016 16:21
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453129
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Kierowca ciężarówki, wywrotki, transport bliski, Stuttgart - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja