Razem 251 409 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie renomowanego niemieckiego pracodawcy z branży logistyki: młodych kandydatów (kobiety / meżczyźni) do doręczania samochodem listów i paczek. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie oraz prawo jazdy kat.B.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 30

• Oferta pracy jest przeznaczona zarowno dla kobiet jak i mężczyzn w młodym wieku, sprawnych fizycznie

• Miasto: Region Monachium, Bawaria Niemcy

• Pracodawcą jest największe niemieckie przedsiębiorstwo z branży logistyki

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest docelowo na stałe. Wstępnie będzie podpisana umowa na 2 lata, w tym 3 miesiące na próbę. Dla dobrych pracowników po 2 latach nastąpi przedłużenie umowy.

• Praca na pełny etat, od poniedzialku do soboty

• 165 godzin miesiecznie + nadgodziny

• Do obowiązków należy:

o Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych

o Doręczanie adresatom przesyłek pocztowych w określonym rejonie przy pomocy samochodu firmowego

o Doręczanie adresatom paczek w określonym rejonie przy pomocy samochodu firmowego (Maksymlna waga paczek do 31,5 kg)

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub doświadczenie kurierskie

• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, przynajmniej poziom B2

• Prawo jazdy kat. B

• Niekaralność, aktualne świadectwo o niekaralności, przetlumaczone na niemiecki

• Własny samochód wskazany, ale nie konieczny (dojazdy z kwatery do pracy)

• Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników

• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

• Sprawnośc fizyczna, podnoszenie i dostarczanie ciężkich paczek

• Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Oferujemy:

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim

• Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Stawka godzinna brutto: 11,78 euro

• Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1350 euro + nadgodziny

• Zakwaterowanie w Monachium zapewnione i kosztuje 340 - 420 euro miesięcznie (pokoje tylko 2 i 3 osobowe z internetem)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 14.03.2016 17:18
Cena: 1 350 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457512
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Listonosz, doręczyciel listów i paczek – Monachium Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja