Razem 251 406 ogłoszeń !

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (APT nr 6231) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownika fizycznego ds. rozładunku kontenerów na magazynie

Miejsce Pracy: Grodzisk Wielkopolski

Wymagania:

-dobra kondycja fizyczna

-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Obowiązki:

-rozładunek i załadunek towaru

-prace fizyczne związane z przenoszeniem skrzynek z żywnością na terenie zakładu pracy

Zapewniamy:

-konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe

-możliwość zdobycia doświadczenia

-możliwość późniejszego awansu

-pracę od zaraz na umowę zlecenie,

*oferta pracy tymczasowej

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data: 21.04.2016 16:15
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 464560
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Magazynier bez uprawnień na wózki widłowe! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Polak (niezarejestrowany)
Województwo: Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790446
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja