Razem 251 568 ogłoszeń !

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Magazyniera

Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.

OBOWIĄZKI:

- załadunek oraz rozładunek kontenerów z mrożonkami,

- dbanie o porządek w miejscu pracy,

- wykonywanie innych zleconych prac magazynowych.

WYMAGAMY:

- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w jedna sobotę w godzinach 6:00-14:00,

- chęci do pracy,

- sprawności fizycznej.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- prace w zgranym zespole,

- umowę wraz z ubezpieczeniem,

- wynagrodzenie zawsze na czas!

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu oraz dopisanie następującej klauzuli :

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)"

*oferta pracy tymczasowej

Data: 27.04.2016 10:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465409
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

ROZŁADUNKU KONTENERÓW - zatrudnienie od zaraz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Polak (niezarejestrowany)
Województwo: Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790544
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja