Razem 251 778 ogłoszeń !
OFERUJę
04.05.2016 14:50

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator wózka widłowego

(nr ref.: OWW/0516/GĄD)

Miejsce Pracy: Gądki k. Poznania

Obowiązki:

• załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego

• transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego

• kontrola jakościowa i ilościowa wydawanych towarów

Oczekiwania:

• uprawnienia na wózek widłowy niskiego składowania

• zaangażowanie i nastawienie na realizację zleconych zadań

• odpowiedzialność i sumienność

• komunikatywność i dobra organizacji pracy

• umiejętność pracy w grupie

• dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym

• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• umowę o pracę tymczasową zawartą z Inter Kadra Sp. z o.o.

• atrakcyjną stawkę + premie

• możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego na rynku pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłane aplikacji na maila praca.poznan@interkadra.pl w tytule wiadomości wpisując numer ref. OWW/0516/GĄD

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 04.05.2016 14:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 466758
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Operator wózka widłowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marta (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826248
Web: www.interkadra.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja