Razem 251 730 ogłoszeń !

Kierowca ciężarówki CE z przyczepą typu tandem (Wechselbrücken, System BDF), trasy dzienne, Frankfurt, Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach www.PolFach.de, poszukuje kierowców ciężarówki z przyczepą typu tandem do transportu bliskiego. Praca jest na stałe u niemieckiego pracodawcy - firmy transportowej. Wymagane jest doświadczenie na stanowisku kierowcy CE na przyczepie typu tandem.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 6

• Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem / Hesja

• Praca aktualna jest od 6 czerwca lub później

• Umowa o pracę z niemiecką firmą transportowo-logistyczną

• Okres pracy: na stałe

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: (dzienna) 8 do 18 i (nocna) od 20 do 6

• Transport będzie się odbywał ciężarówkami typu tandem (tj. przyczepą z przednią osią skrętną. Po niemiecku: Wechselbrücken, System BDF)

• Praca polega na transporcie bliskobieżnym towarów w rejonie Frankfurtu. Są to stałe trasy dzienne

• Samodzielna wymiana przyczepy

Wymagania:

• Prawo jazdy klasy CE (95)

• Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu tandem

• Wystarczy słaba znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim jeśli chodzi o słownictwo fachowe w zawodzie kierowcy

• Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

• Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Oferujemy:

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• 30 dni płatnego urlopu rocznie

• Zarobki miesięczne stałe brutto (trasy dzienne): 1500 euro

• Zarobki miesięczne stałe brutto (trasy nocne): 1875 euro

• Dieta miesięczna netto: 400 do 500 euro

• Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52. Mówimy po polsku!

Data: 01.06.2016 05:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471434
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Kierowca ciężarówki CE typu tandem, Frankfurt Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Agencja Pracy PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4815145968052
Web: www.PolFach.de
Pozostałe ogłoszenia firmy Agencja Pracy PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja