Razem 251 458 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego salonu somochodowego z miasta Wolfsburg: Fachowca do czyszczenia pojazdow osobowych (mycie, polerowanie, odkurzanie). Wymagana jest komunikatywna znajomość niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: Wolfsburg, Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy

• Pracodawcą jest niemiecki salon somochodowy

• Praca na pełny etat (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo) + nadgodziny możliwe

• Główne zadania:

• Mycie parowe samochodów

• Czyszczenie oraz pielęgnacja samochodów

• Autodetailing: konserwacja, woskowanie, polerowanie, pranie tapicerki, sprzątanie (odkurzanie) samochodu wewnątrz

Wymagania:

• Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie konieczne

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Prawo jazdy kat. B

• Samodzielność pracy, dokładność, sprawne tempo pracy

• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Wynagrodzenie miesięczne brutto: 1400 do 2200 euro

• Mieszkanie zapewnione i kosztuje 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 13.06.2016 20:08
Cena: 7 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473489
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Pracownik autokosmetyki, pielęgnacja samochodów, NIemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja