Razem 251 656 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty

Niemiecka Agencja Pracy PolFach www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Gera: Kierowc闚 ch這dni do transportu bliskiego. Wymagane prawo jazdy kategorii CE, kod 95, digitalna karta kierowcy oraz znajomo j瞛yka niemieckiego.

Opis / Obowi頊ki:

Miejsce pracy: okolice miasta Gera, Niemcy

Praca aktualna jest od 1.09.2016

Umowa o prac z niemieckim pracodawc

Okres pracy: na sta貫

Czas pracy: poniedzia貫k do pi靖ku na 2 zmiany (dzienna i nocna)

System pracy TYLKO pe軟y etat (wykluczone systemy 3/1, 4/1)

G堯wne zadania:

Trasy dzienne ci鉚nikami siod這wymi z naczep typu ch這dnia do klient闚 regionalnych jak magazyny i sklepy

Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

Wa積e prawo jazdy kat. CE, kod 95

Wymagana jest dobra znajomo j瞛yka niemieckiego, gdy b璠zie sta豉 komunikacja z dyspozytorami i z klientami

Zadbany wygl鉅, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejcie do klient闚 i wsp馧pracownik闚

Samodzielno w wykonywaniu pracy

Gotowo do wyjazdu na d逝窺zy okres czasu

Oferujemy:

Niemiecka umowa o prac, pe軟e wiadczenia socjalne

Zarobki miesi璚zne netto od: 2100 do 2300 euro

Dzienna dieta netto: 12 euro

Dodatek 25% na zmian nocn

Zakwaterowanie zapwenione i gratisowe

Tylko kandydat闚 spe軟iaj鉍ych wymagania prosz o przes豉nie CV w j瞛yku niemieckim adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 12.08.2016 15:55
Cena: 10 000 Z.
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 485275
Rubryka og這szenia: Transport, dystrybucja
Widea (0)

Zdj璚ia (1)

Kierowca ch這dni ci篹ar闚ki CE, trasy bliskie (dzienne) - Zdj璚ie nr 1
Do tego og這szenia nie zosta這 dodane jeszcze video.
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: PolFach
Wojew鏚ztwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia u篡tkownika PolFach
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Transport, dystrybucja
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)