Razem 251 476 ogłoszeń !
OFERUJę
18.11.2016 10:06

Prace magazynowe z zakwaterowaniem- cała Polska/ Magazynier bez doświadczenia

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,

• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV,

• obsługa wózka widłowego,

• praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

• książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• dynamika pracy;

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• premie uzależnione od efektów pracy,

• premię uznaniową dla najlepszych pracowników,

• możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego,

• możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,

• dla osób spoza miejscowości zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,

• dla osób nie posiadających uprawnień bezpłatny kurs na wózki z certyfikatem.

Praca w miastach: Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Radomsko, Żnin, Nadarzyn k.Warszawy, Kraków, Koszalin, Gliwice, Poznań, Pińczów.

Kontakt:

• E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 18.11.2016 10:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502120
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Magazynier bez doświadczenia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Halina Urban
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Halina Urban
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja