Razem 251 435 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty

Dla naszego Klienta, firmy transportowej z kapita貫m zagranicznym, poszukujemy kandydat闚 do pracy na stanowisku: Mi璠zynarodowy Spedytor Drogowy Ca這pojazdowy.

Miejsce pracy: υzienica

Nr ref. msd/loz/2016

Zadania:

- bie蕨ca obs逝ga zlece spedycyjnych,

- obs逝ga klienta w zakresie negocjowania stawek i ustalania warunk闚 transportu,

- organizacja przewoz闚 mi璠zynarodowych,

- utrzymywanie sta貫go kontaktu z firmami przewozowymi.

Wymagania:

- min. 2-letnie dowiadczenie w bran篡 TSL,

- bardzo dobra znajomo j瞛yka angielskiego,

- znajomo prawa przewozowego i konwencji CMR,

- umiej皻no organizacji pracy w豉snej,

- umiej皻no pracy pod presj,

- mile widziane dowiadczenie w organizacji 豉dunk闚 czciowych i drobnicowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prac,

- niezb璠ne narz璠zia pracy,

- prac od poniedzia趾u do pi靖ku w godzinach 8:30 -16:30,

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z wpisaniem nr ref. msd/loz/2016 w temacie wiadomoci.

Prosimy r闚nie o zamieszczenie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczeg鏊noci: CV) przez ANTIDOTUM Agencj Zatrudnienia z siedzib w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencj zatrudnienia ujawnion w rejestrze Marsza趾a Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych z udzia貫m potencjalnych pracodawc闚. Ponadto zgadzam si na przekazanie moich danych osobowych - w powy窺zych celach - innym podmiotom powi頊anym lub wsp馧pracuj鉍ym z ANTIDOTUM Agencj Zatrudnienia z siedzib w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam wiadomo, i przys逝guje mi prawo dost瘼u do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i 瞠 podanie powy窺zych danych osobowych jest dobrowolne.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, dzia豉j鉍ym na polskim rynku, prowadz鉍ym dzia豉lno w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, porednictwa pracy na terenie RP i za granic, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 21.11.2016 14:34
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 502564
Rubryka og這szenia: Transport, dystrybucja
Widea (0)

Zdj璚ia (1)

Mi璠zynarodowy Spedytor Drogowy Ca這pojazdowy - Zdj璚ie nr 1
Do tego og這szenia nie zosta這 dodane jeszcze video.
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia (niezarejestrowany)
Wojew鏚ztwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzie na to og這szenie, prosimy u篡 poni窺zego formularza .
Telefon: +48914331433
Web: www.antidotum.eu
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Wylij og這szenie znajomemu na e-mail
W這 og這szenie do schowka, aby por闚na z innymi
Zawiadom administrator闚 o naruszeniu regulaminu, nadu篡ciu itp.
Poka wi璚ej og這sze z sekcji Transport, dystrybucja Wzory um闚 do pobrania
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Transport, dystrybucja
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)