Razem 263 274 ogłoszeń !

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla naszego polskiego Klienta pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego do rozładunków i załadunków

oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

* Wola Krzysztoporska/ Rokszyce

Zakres obowiązków:

* rozładunek i załadunek palet z napojami, piwami lub pustymi opakowaniami przy pomocy wózka podnośnikowego,

* praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6-18 ( średnio 100-120 miesięcznie);

Wymagania:

* uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

* książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

* doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,

* dynamika pracy,

* sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Oferujemy:

* pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

* przejrzyste, atrakcyjne warunki pracy,

* możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.

Kontakt:

* E-Mail: m.fredyk@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 14.07.2017 16:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 544624
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Operator wózka widłowego do rozładunków i załadunków - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja