Razem 259 092 ogłoszeń !
OFERUJę
28.06.2018 09:17

Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: ZAGNAŃSK ul. KIELECKA

WYMAGANIA:

• uprawnienia na wózki widłowe – warunek konieczny

• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kompletacja i transport wewnętrzny na magazynie – obsługa wózka widłowego

• przygotowanie zleceń

• pakowanie, rozkładanie dokumentów

• załadunek palet

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa)

• umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę z agencją pracy)

• prac w godzinach 9.00-17.00

LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.

KRS: 0000157462

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub 513 921 412 lub 41 341 20 28 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl

Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.

Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data: 28.06.2018 09:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 595442
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KarabelaCK
Województwo: Świętokrzyskie
E-mail: rekrutacja@karabelack.pl
Telefon: +48413412030
Pozostałe ogłoszenia użytkownika KarabelaCK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja