Razem 258 869 ogłoszeń !
OFERUJę
28.08.2018 10:38

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Pracownik Magazynu z obsługą wózka widłowego

Miejsce pracy: ŁOWICZ

Zadania:

¬- Prace magazynowe związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów,

- Obsługa skanera.

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia po okresie próbnym przez klienta,

- Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIA

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

- Ukończony kurs obsługi wózków widłowych- uprawnienia UDT,

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na podany link:

Data: 28.08.2018 10:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 602741
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

Magazynier z obsługa wózka widłowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723190958
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja