Razem 315 009 ogłoszeń !
OFERUJę
04.04.2019 11:33

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego // ZAPEWNIAMY DARMOWY TRANSPORT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• załadunek oraz rozładunek towaru,

• rozmieszczenie towaru na magazynie,

• załadunek towaru na samochody dostawcze,

• przemieszczanie się wózkiem widłowym w obrębie działu produkcji.

WYMAGANIA:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,

• dobra organizacja pracy i dokładność,

• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

• możliwość podjęcia pracy od zaraz,

• atrakcyjną stawkę podstawową + stałe dodatki do wynagrodzenia,

• darmowy przewóz pracowniczy z Poznania, Obornik, Szamotuł, Kaźmierza i Kościana,

• możliwość korzystania z ubezpieczenia PZU oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach,

• spotkania z przedstawicielem agencji na terenie zakładu,

• dofinansowanie do posiłków,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza: https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/605

Data: 04.04.2019 11:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 626938
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja

Zdjęcia (1)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Gi Group (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668281846
Web: https://pl.gigroup.com/oferty-pracy/
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja