Razem 253 236 ogłoszeń !
OFERUJę
29.05.2019 14:14

Human Services sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: operator wózków widłowych wraz z uprawnieniami UDT.

Miejsce pracy: Sosnowiec (Śląsk)

Obowiązki:

wydawanie palet z magazynu i transport na produkcję,

przewożenie zwrotów na magazyn,

rozładunek dostaw surowców i opakowań ,

- rozładunek samochodów,

wstawianie palet do magazynu,

załadunek towaru na palety

Wymagania:

chęci do pracy,

gotowość do pracy na dwie zmiany w godzinach 06:00 do 14:00 i 14:00 do 22:00,

uprawnienia UDT,

sprawność fizyczna

Oferujemy:

atrakcyjne zarobki: od 15 zł do 19 zł nett/h,

pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

szeroki pakiet szkoleń,

umowę zlecenie na 6 miesięcy z możliwością wcześniejszego przejścia bezpośrednio pod kontrahenta

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Szukasz lepszej pracy? Zapraszamy do kontaktu.

Adres e mail: job@humanservices.pl

kontakt telefoniczny: 781 707 017 lub 781 707 019

Data: 29.05.2019 14:14
Cena: 15 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 633982
Rubryka ogłoszenia: Transport, dystrybucja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: human services (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48781707017
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Transport, dystrybucja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Transport, dystrybucja