Razem 255 468 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biura pracy
Nasz Klient to firma, której ostatnio zrealizowanym projektem jest duży portal turystyczny skierowany do osób wybierający wypoczynek za granicą. Prowadzi agencyjną sprzedaż oferty najlepszych sprawdzonych touroperatorów. W związku z dynamicznym rozwojem, do swojego zespołu w Warszawie poszukuje ambitnej, doświadczonej osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. TURYSTYKI-OKOLICE URSUSA/ Biuro Podróży Nr ref: WAST-08 Zakres obowiązków: Bezpośrednia sprzedaż ofert ... więcej »
Mazowieckie
+48022/5562470
Nasz Klient to firma, której ostatnio zrealizowanym projektem jest duży portal turystyczny skierowany do osób wybierający wypoczynek za granicą. Prowadzi agencyjną sprzedaż oferty najlepszych sprawdzonych touroperatorów. W związku z dynamicznym rozwojem, do swojego zespołu w Warszawie poszukuje ambitnej, doświadczonej osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. TURYSTYKI/WSPÓŁPRACA Z TOUROPERATORAMI-URSUS/Biuro Podróży Nr ref: WAST-08 Zakres obowiązków: Bezpośred ... więcej »
Mazowieckie
+48022/5562470
19.08.2008 13:34
Z

Szukam pracy!

Witam! Szukam pracy od października! Najlepiej w branży turystycznej, ale przyjmę każdą oferte. Mam 20 lat, w tym roku ide na zaoczne studia o kierunku turystyka i rekreacja w Rzeszowie, posiadam małe doświadczenie w branży turystycznej, licencje pilota wycieczek oraz wychowawcy kolonijnego. Obsługa komputera w pełnym zakresie, obsługa kasy fiskalnej, język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie Miła aparycja, odpowiedzialna i sumienna. Jeste ... więcej »
Opis stanowiska: * Bezpośrednia sprzedaż ofert turystycznych dla klientów indywidualnych * Doradztwo podróżnym w zakresie wyboru oferty * Aktywna sprzedaż produktów dodatkowych * Obsługa rezerwacji dokonywanych online oraz telefonicznie * Dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem z zespołem Wymagania: * Doświadczenie w sprzedaży szerokiej gamy ofert turystycznych * Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta ... więcej »
31.07.2008 10:49
O

Praktyka w biurze turystyki

Biuro podróży zajmujące się głównie organizacją wyjazdów na staze i na praktyki (USA, UK, Hiszpania) poszukuje osoby chcącej odbyć praktykę w oddziale we Wrocławiu. Możliwość poszerzenia wiedzy, nabycia nowych umiejętności , a także zaliczenia praktyk wymaganych przez szkołę. Prosimy o kontakt mailowy : wroclaw@guliwer.edu.pl lub telefoniczny: (71) 322-27-57
Dolnośląskie
31.07.2008 10:49
O

SPECJALISTA DS.TURYSTYKI/ B

Nasz Klient to firma, której jednym z ostatnich zrealizowanych projektów jest wirtualny przewodnik po miejscach niezwykłych w Polsce. Jego Portal tematyczny to nie tylko opisy atrakcji, ale również rekomendacja i kompleksowa obsługa turystyczna. Nasz Klient współpracuje aktywnie z lokalnymi organizacjami turystycznymi, z ośrodkami promocji miast i gmin, jak również z wieloma regionalnymi stowarzyszeniami. Integralną część internetowego serwisu stanowią int ... więcej »
Ogłoszenia 101 do 106 z 106
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)