Razem 251 587 ogłoszeń !

Nasz Klient to dynamicznie działające Biuro Podróży w Centrum Warszawy.

W związku z rozwojem, do swojego zespołu poszukują dynamicznej osoby na stanowisko:

Kasjer Lotniczy, System Rezerwacyjny Amadeus

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WKC15KLAS

Zakres obowiązków:

Sprzedaż biletów lotniczych w systemie rezerwacyjnym Amadeus.

Obsługa klienta korporacyjnego i indywidualnego.

Doradztwo podróżnym w zakresie sprzedaży produktów oferowanych przez biuro podróży (hotele, samochody, kolej, restauracje, ubezpieczenia itp.).

Obsługa dokonywanych rezerwacji.

Wystawianie faktur i nadzór nad płatnościami.

Wsparcie przy organizacji imprez krajowych i zagranicznych dla firm, w tym przygotowanie oferty, uzgadnianie warunków z hotelarzami, przewodnikami, restauracjami, dokonywanie rezerwacji biletów do teatrów, muzeów i na inne wydarzenia zgodnie z wymogiem klientów.

Profil Kandydata:

2- 3 letnie doświadczenie w sprzedaży z wykorzystaniem systemu rezerwacyjnego Amadeus.

Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta.

Dobra znajomość języka angielskiego.

Wysoka kultura osobista.

Bardzo dobra organizacja pracy.

Komunikatywność.

Dyspozycyjność.

Zaangażowanie.

Oferujemy:

Pracę w młodym, przyjaznym zespole.

Umowę o pracę.

Stabilne zatrudnienie.

Stałą pensję oraz system prowizji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: k.chomka@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 22 862 72 50

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

WKC15KLAS

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Data: 19.01.2015 14:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384545
Rubryka ogłoszenia: Turystyka

Zdjęcia (1)

Kasjer Lotniczy, System Rezerwacyjny Amadeus - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamil Chomka (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.jobfinder.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Turystyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Turystyka