Razem 251 655 ogłoszeń !

Firma: Grupa LinguaJOb.pl

specjalizująca się w branży: Agencje doradztwa personalnego

poszukuje Kandydata na stanowisko:

Konsultanta amerykańskiego biura podróży z językiem niemieckim

Obsługa Klienta

Język obcy: niemiecki

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

•telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta niemieckojęzycznego w sektorze biznesowym (podróże służbowe, infolinia przychodząca) w zakresie: rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut, biletów na kolej,

•udzielanie wyjaśnień związanych z regulacjami przewoźników,

•dokonywanie zmian w rezerwacjach,

•proponowania nowych, niestandardowych rozwiązań,

•udzielanie wsparcia w sytuacjach wyjątkowych.

Wymagania

•biegła znajomość języka niemieckiego wraz z komunikatywną znajomością języka angielskiego;

•dobra znajomość obsługi komputera

•Forma współpracy: umowa o prace na okres próbny 3 miesiące , po okresie próbnym umowa na czas określony. Praca rozpoczyna się szkoleniem produktowym, które trwa 8 tygodni.

Oferujemy

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,

adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: amalanowska.linguajob@gmail.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"

Data: 13.09.2016 13:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 491251
Rubryka ogłoszenia: Turystyka

Poznań-Konsultant amerykańskiego biura podróży j. niem - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grupa Linguajob (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48222502568
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Turystyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Turystyka